Autogwarancje.pl

logo autogwarancji z niebieskim samochodem i parasolką

Poznaj autogwarancje.pl

Chcielibyśmy przedstawić wam innowacyjne rozwiązanie na zakup samochodu – zakup samochodu z gwarancją!

Na początku należałoby zadać pytanie czym jest gwarancja.

Gwarancja to Twoje dodatkowe uprawnienie zabezpieczające Cię przed wysokimi kosztami napraw związanych z usterkami, które pojawią się po zakupie używanego samochodu. Drogą do złożenia reklamacji na używany samochód jest Gwarancja, która jest dodatkową korzyścią dla Klienta. Właśnie taką korzyść chcielibyśmy zaproponować.

Czy Gwarancja Jest Potrzebna?

Kupno samochodu używanego zawsze wiąże się z mniejszym lub większym ryzykiem.

Nawet jeżeli auto w dniu zakupu wydaje się sprawne to nie mamy pewności, że po kilku dniach coś się nie zepsuje. Nigdy nie możemy być pewni na 100% tego w jakim stanie jest pojazd, który zamierzamy nabyć.

Sprawdzenie samochodu przed zakupem jest jednym z obowiązkowych elementów zaraz po wybraniu ofert, które Cię interesują. Najczęściej ludzie wybierają pomoc pracowników Autoryzowanych Stacji Obsługi lub niezależnych serwisów samochodowych. Fachowe podejście pomoże ustrzec samochód przed niepożądanymi skutkami wadliwego działania wyeksploatowanych lub naprawianych na własną rękę elementów, a Ciebie przed dodatkowymi kosztami związanymi z naprawami auta tylko przez krótki czas. Miej na uwadze, że sprawdzenie stanu technicznego samochodu to sprawdzenie stanu pojazdu na obecną chwilę. Żaden profesjonalista nie zagwarantuje Ci, że auto będzie sprawować się tak samo dobrze za miesiąc, trzy miesiące czy rok. Posiadanie gwarancji to Twoje zabezpieczenie długoterminowe, z którym nic Cię nie zatrzyma w najmniej oczekiwanych sytuacjach.

Każdemu z nas zdarzyła się sytuacja, kiedy to podczas urlopu, ważnego wyjazdu samochód odmówił posłuszeństwa. Niestety dzieje się to zwykle w najmniej oczekiwanych momentach. Dzięki Gwarancji możesz być spokojny w takiej sytuacji.

Chcielibyśmy przedstawić klientom ofertę, która pomoże w takich zaskakujących momentach.

Nasze Gwarancje są dla każdego, kto chciałby zabezpieczyć siebie i swój samochód przed przyszłą awarią.

Nasi Klienci mają do wyboru 3 rodzaje Gwarancji. Każda z nich odpowiada na różne potrzeby klienta. Oprócz Gwarancji klient ma do wyboru dodatkowe korzyści, które może dobrać do gwarancji według własnego uznania.

Jak Działa Gwarancja?

Jak działa gwarancja?

Awaria?
W razie usterki w samochodzie wystarczy jeden telefon na numer 515-110-120. Podczas rozmowy zadaniem klienta jest opisać co dzieje się z autem ( niepokojące dźwięki, dym spod maski, zablokowane koła czy zapalone na czerwono kontrolki),nasi konsultanci przyjmą zgłoszenie i pokierują co zrobić dalej.

Diagnoza awarii
Gdy auto trafi do mechanika następuje diagnoza. Mechanik przekazuje dokładny opis, które elementy uległy awarii, a dział techniczny rozpatruje czy usterka znajduje się w pakiecie gwarancyjnym. Jeśli tak, to Twój samochód jest naprawiany bezgotówkowo zgodnie z zakresem wykupionej przez Ciebie gwarancji.
• Wszystkie sprawy są traktowane priorytetowo
• Jesteś informowany o postępach w procesie naprawy awarii na każdym jego etapie
• Czas trwania procesu naprawy awarii zależy od tego, co się zepsuło w Twoim aucie

Wykup swój pakiet Autogwarancji i bądź bezpieczny w swoim aucie!
Chesz dowiedzieć się więcej o Autogwarancji? Zapisz się do naszego newslettera by być na bieżąco lub napisz: biuro@autogwarancje.pl